• Tellidere Mah. 72036 Sokak No:7 Seyhan / ADANA

FİRMA PROFİLİ

Adana sıhhi tesisat olarak, 2008 yılından bu yana sıhhi tesisat,su kaçağı tespiti ve bir çok tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Adana başta olmak üzere çevre ilçelere 7/24 hizmetimiz vardır.Sadece bir telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz şekilde çalışan tecrübeli kadrosuyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla sizlerin memnuniyeti için var olan adanatesisatcisi.com bugüne kadar ısıtma, soğutma ve sıhhi tesisat alanlarında edinmiş olduğu tecrübesini müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.
Sayısız sorunun üstesinden gelen ve sizlere her zaman daha iyisini zamanında sunan firmamız üstlendiği misyonun öneminin bilincinde olarak kendisini her zaman yenilemekte, en gelişmiş cihazları bünyesine katmakta,personelinin eğitimlerini sürekli takip etmektedir.
Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, petek yıkama, tesisat yıkama, tesisat temizleme konularında tecrübeli ve tam donanımlı olarak sorunlarınızı çözmeye her zaman hazır beklemektedir.
Bu sektördeki kurumsal firma eksikliği gidermek ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi için kurulmuş olan adanatesisatcisi.com bugüne kadar sizden almış olduğu geri dönüşlerde ne kadar haklı olduğunu görmüş bulunmaktadır.