• Tellidere Mah. 72036 Sokak No:7 Seyhan / ADANA

Adana Kalorifer Kazan Temizliği Peteklerinizin kış başlamadan önce bakımının ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Adana petek temizleme firmaları içinde en ucuz hizmeti sunuyoruz. Petek Temizleme işleri bittikten sonra bağlantıları kontrol edip tesisata su basıyoruz.

adana kalorifer montajı tamiri

Adana Kalorifer Kazan Temizliği Petek temizliği ihmal edildiğinde doğalgaz sistemi bir süre sonucunda iyi ısıtmamaya başlayacaktır. Kombi havası nasıl alınır, bu süreç firmamızın ustaları tarafından yapılmalıdır.. Kalorifer suyu boşaltma ya da doldurma konularında bizi arayabilirsiniz.

Adana Kalorifer Kazan Temizliği Sistem de bulunan kimyasalın nötralize edilmesi, Petek temizleme sürecinin bu operasyonunda sisteme basılan kimyasalın nötralize edilme süreci yapılır. Adana Tesisatçı kombi petek bakımı yapan yerler içerisinde en tecrübeli firmadır. Petek temizliği yapılmaması nedeni ile petek alt kısımlarında ısınmama sonucu görülmektedir. Radyatörün havasını almak için anahtar ya da tornavida yardımıyla saat yönünün tersine yavaş yavaş uygulandığında peteklerde hava gelmeye başlar. Koruyucu kimyasallar ile peteklerinizin korunmasını sağlıyoruz. İşinizide aksatmadan birinci sınıf kişilere yaptırmanızı tavsiye ederiz.